Patronaty medialne

Patronaty medialne 


W zakresie zainteresowań portalu mamycel.pl znajdują się wszelkiego rodzaju ciekawe inicjatywy społeczne, kulturalne i medialne. Redakcja portalu mamycel.pl chętnie obejmie patronatem medialnym wydarzenia skierowane do szerszego grona odbiorców: koncerty, festiwale, akcje społeczne i charytatywne, wystawy, kiermasze, szkolenia oraz inne wydarzenia związane tematycznie z naszym portalem. Portal nie obejmuje patronatem wydarzeń konkurencyjnych wobec naszych działań! Decyzja i szczegóły dotyczące współpracy i promocji wydarzeń komercyjnych ustalane są indywidualnie. 

W przypadku patronatu medialnego oczekujemy:

 • zamieszczenia logotypu portalu w materiałach elektronicznych oraz materiałach drukowanych (ulotki, plakaty, zaproszenia)
 • zamieszczenia logotypu portalu na stronach Organizatora
 • zamieszczenia logotypu portalu na stronie facebook (o ile to możliwe) wraz z informacją o tym, że portal mamycel.pl objął patronat nad danym wydarzeniem
 • zamieszczenie logotypu lub nazwy portalu w materiałach dotyczacych wydarzenia w mediach 
 • wymienienie w czasie imprezy portalu mamycel.pl jako patrona medialnego

Oferujemy: 

Istopień patronatu - nie dotyczy wydarzeń komercyjnych

 • publikacja informacji o wydarzeniu w dziale "Ogłoszenia" na portalu mamycel.pl 
 • publikacja informacji prasowej na temat organizowanego wydarzenia 
 • zamieszczenie informacji o wydarzeniu w mediach społecznościowych na stronach fanowskich portalu mamycel.pl - Facebook oraz NK
 • zamieszczenie relacji/fotorelacji z wydarzenia dostarczonej przez Organizatora

I stopień patronatu - dotyczy wydarzeń komersyjnych: 12,19 zł netto (14,99 zł brutto)

 • publikacja informacji o wydarzeniu w dziale "Ogłoszenia" na portalu mamycel.pl 
 • wyróżnienie informacji o wydarzeniu w dziale "Ogłoszenia"na okres 14 dni
 • zamieszczenie informacji o wydarzeniu w mediach społecznościowych na stronach fanowskich portalu mamycel.pl - Facebook oraz NK
 • publikacja informacji prasowej na temat organizowanego wydarzenia 
 • promocja ogłoszenia w mediach społecznościowych Facebook oraz NK 

II stopień patronatu - dotyczy wydarzeń komersyjnych: 39 zł netto (47,97 zł brutto)

 • publikacja informacji o wydarzeniu w dziale „Ogłoszenia” jako ogłoszenie promowane
 • promocja ogłoszenia na stronie głównej portalu w boksie "Ogłoszenia promowane" - czas promocji: 30 dni
 • publikacja informacji prasowej lub fotorelacji z wydarzenia dostarczonej przez Organizatora 
 • zamieszczenie informacji o wydarzeniu w mediach społecznościowych na stronach fanowskich portalu mamycel.pl - Facebook oraz NK
 • Inne formy promocji do ustalenia indywidualnego

III stopień Patronatu: 100 zł netto (123 brutto) 

 • zamieszczenie zapowiedzi imprezy w WYDARZENIACH - dział „Ogłoszenia” jako ogłoszenie promowane
 • promocja ogłoszenia na stronie głównej portalu w boksie "Ogłoszenia promowane" - czas promocji: 30 dni
 • zamieszczenie informacji o wydarzeniu w mediach społecznościowych na stronach fanowskich portalu mamycel.pl - Facebook oraz NK
 • publikacja informacji prasowej lub/i fotorelacji z wydarzenia dostarczonej przez Organizatora
 • umieszczenie reklamy graficznej promującej wydarzenie na stronie głównej mamycel.pl (3 tygodnie) 
 • wysłanie informacji o wydarzeniu w newsletterze,  
 • Inne formy promocji do ustalenia indywidualnego

Świadczenia dodatkowe:

Oferujemy 30% rabatu na emisję wybranych reklam komercyjnych na portalu mamycel.pl dla wszystkich instytucji objętych patronatem oraz sponsorów wydarzenia.

Kontakt: kontakt@mamycel.pl 

Wybrane wydarzenia pod patronatem mamycel.pl

Od 16 listopada br. do 31 grudnia 2012 trwać będzie ogólnopolska akcja charytatywna, której celem jest pomoc osobom najuboższym. Portal mamycel. pl objął patronat medialny nad tym wydarzeniem. Osobiste poparcie dla tego przedsięwzięcia zadeklarowały wybitne autorytety ze świata sztuki i kultury, m.in.: Magdalena Abakanowicz, Stefan Gierowski, Tadeusz Dominik, Witold Pałka, Franciszek Maśluszczak, Tomasz Sętowski, Jarosław Modzelewski, Rafał Olbiński, Wojciech Kilar, Grażyna Torbicka, Krzysztof Zanussi i wielu innych. Inauguracja „Talerza Miłosierdzia” odbędzie się w Rzeszowie, w Millenium Hall.


Portal mamycel.pl objął patronat medialny nad ksiażką "Opowieści z Sosnowego Lasu" autorstwa Mikołaja Wyrzykowskiego. Dzięki „Opowieściom z Sosnowego Lasu” poznasz niezwykły świat, odkryjesz samego siebie i przez to samemu staniesz się niepowtarzalnym. Czytając książkę zrozumiesz, że to ty tworzysz rzeczywistość wokół siebie i wyłącznie ty decydujesz o tym, czy pójdziesz na spacer do zwykłego lasu, czy też postanowisz odkryć w nim Sosnowy Las.


Portal mamycel.pl oraz Rękodzielnik - fabryka sztuki rękodzielniczej zapraszają na Świąteczny Kiermasz ze stoiskami Artystów, Rękodzielników, Rzemieślników, Wytwórców produktów „ciekawych” oraz Sklepów designerskich. 24-25 listopada, Nowy Fort Sokolnickiego, ul. Czarnieckiego 51 Warszawa - godz. 10-20. Wstęp bezpłatny!


Targi ART SFERA to sztuka, design, folk i najlepsze polskie rękodzieło, zebrane w jednym miejscu. Inicjatywa targowa, mająca na celu kumulację wszystkiego, co najciekawsze w sferze ART. Podczas pierwszej, warszawskiej edycji spotkania ART SFERA, zaprezentuje się około 100 różnych twórców, galerii i producentów z całej Polski. 


Pomysłodawcą konkursu Miss Polonii Świata Internetu jest zajmująca się integracją środowisk polonijnych i promowaniem polskiej kultury na świecie Telewizja Polonijna TV Culture. Głównym celem przyświecającym organizatorom projektu jest stworzenie kandydatkom szansy na udział w ciekawym, będącym źródłem rozrywki i nowych doświadczeń przedsięwzięciu oraz umożliwienie im zaprezentowania siebie (urody, pasji, umiejętności).


Do 24 sierpnia do godziny 23:59 można przesyłać zdjęcia na I Toruński Konkurs Fotografii. Konkurs skierowany jest do osób w wieku od 16 do 26 lat. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać od jednego do trzech zdjęć o dowolnej tematyce. Najlepsi będą mogli zobaczyć swoje pace w galerii „Plaza" podczas specjalnie zorganizowanej wystawy. 


W dniach od 1-3 czerwca Fundacja Kreacja Magia Rąk organizuje I Festiwal Sztuki Kreatywnego Recyklingu w który wpisane są założenia CSR, a najważniejszym projektem będzie bicie Rekordu Guinnessa czyli budowa największego na świecie ozdobnego kosza z papierowej wikliny. Portal mamycel.pl objął patronat medialny nad tym wydarzeniem. Serdecznie zapraszamy!


Ruszyły przygotowania do Sulęcińskiego Rock Reggae Festiwalu WAKE UP & LIVE, który odbędzie się w dniach 01 - 02 czerwca 2012. WAKE UP & LIVE to wyjątkowy i niepowtarzalny festiwal. Wyjątkowy nie tylko w rejonie województwa lubuskiego, ale i w skali całego kraju. Niepowtarzalny, ponieważ na scenie festiwalowej usłyszymy różne gatunki muzyczne od całej rockowej palety dźwięków po klasyczne roots reggae w folkowo-etnicznych klimatach wymieszanych z jazzem i bluesem. USCRAPOWANI - to projekt, którego założycielką i pomysłodawczynią jest Ladybug. Głównym celem są twórcze spotkania craftujących osób i dobra zabawa. Polega on na odnajdywaniu scraperek z całej Polski (a także świata) i organizowaniu im twórczych spotkań.


3 czerwca 2012 w MDK „Batory” w Chorzowie odbędzie się II edycja Jarmarku Aktywności Twórczej. Jest to impreza, na którą zapraszamy sklepy i miejsca z artykułami, materiałami i narzędziami do rękodzieła i hobby; miejsca i instytucje prowadzące warsztaty i kursy rękodzieła; instytucje propagujące rozwój aktywności twórczej. 


 

25 marca 2012 w MDK Batory w Chorzowie odbędzie się IX edycja Jarmarku Rzeczy Ładnych. Jest to miejsce spotkań twórców ogólnie pojętego rękodzieła oraz odbiorców poszukujących niepowtarzalnych ozdób. Impreza powstała z chęci i potrzeby prezentacji twórców rękodzieła, którzy nie zawsze mają możliwość zaprezentowania się na dużych imprezach. 


 

Portal mamycel.pl objął patronatem medialnym prospołeczną akcję pod hasłem "DZIEŃ DOBREGO GŁODA”. Organizatorem akcji jest Fundacja "Razem Lepiej".  Akcja ma za zadanie poszerzyć świadomość społeczną dotyczącą problemu głodu w naszym kraju. Jej głównym celem jest bezpośrednia walka z głodem, a tym samym niesienie pomocy najuboższym, szczególnie dzieciom. Aby pomóc akcji a tym samym głodnym dzieciom w naszym kraju możemy wysłać SMS na numer 73 165 o treści DAR ( 3 zł + VAT). Zachęcamy! 


 

Festiwal to święto dobrego stylu, gustu i smaku. Targi rękodzieła, biżuterii, kosmetyków, książek i wielu innych rzeczy dobrych. A także warsztaty ceramiczne, pokaz parzenia kawy i herbaty, degustacje wspaniałego chleba i ciast, pokaz mody, wykłady na temat rozwoju osobistego, happeningi i prezentacje. Zapraszamy wszystkich ceniących to co wysmakowane i dobrej jakości, a także tych, którzy szukają ciekawych, niebanalnych prezentów pod choinkę. Więcej: www.festiwalrzeczydobrych.pl


 

Portal mamycel.pl ma ogromną przyjemność wspierać i uczestniczyć w akcji "Podziel się sercem, podaruj Uśmiech" organizowanej przez Fundacje Szansa Dzieciom. Fundacja Szansa Dzieciom, która działa między innymi na rzecz osieroconych dzieci, wspólnie z woluntariuszami organizuje akcję, która ma na celu podarowanie Podopiecznym Fundacji, czyli dzieciom z Domów Dziecka, prezentów gwiazdkowych – zabawek, ubrań, słodyczy itp. 


 

Po raz pierwszy i z pewnością nie ostatni ArtBem zorganizuje w swojej siedzibie Świąteczny Jarmark Różności!!! Portal mamycel.pl patronuje temu wydarzeniu. Będzie to nie tylko kiermasz wyrobów świątecznych i mnóstwo atrakcji dla rodziców i ich dzieci, ale także okazja do spotkania z kulturą.

Chcesz pomóc nam promować nasz serwis i naszych użytkowników?  Zamieść jeden z naszych banerów na swojej stronie!

Banery reklamowe znajdziecie na stronie naszego portalu w zakładce banery.