Partnerzy

Partnerzy portalu mamycel.pl


Chcesz zostać Sponsorem lub Partnerem naszego portalu? Napisz do nas: kontakt@mamycel.pl 

Sponsorem portalu może zostać każda firma zainteresowana współpracą dłuższą niż trzy miesiące. Nasi sponsorzy, w zależności od uzgodnionych warunków współpracy mogą liczyć na umieszczenie banerów reklamowych na stronach serwisu mamycel.pl, umieszczenie logo sponsora w zakładce "Partnerzy" z opisem i linkiem do strony www, informacje o sponsorze w mediach społecznościowych Facebook oraz NK, zamieszczanie artykułów sponsorowanych dotyczących firmy/produktów, wspólne akcje promocyjne oraz inne formy wzajemnej współpracy. Warunki współpracy mogą zostać ustalone indywidualnie. Zapraszamy Państwa do współpracy i promocji Państwa firmy, towarów oraz usług na łamach portalu mamycel.pl. 

Studio Graficzne Vicoli.pl oferuje profesjonalne tworzenie stron www, statyczne i animowane banery flash oraz inne projekty graficzne na potrzeby Internetu. W swojej ofercie posiada także projekty graficzne przeznaczone do druku, tj. wizytówki, ulotki, foldery reklamowe, plakaty, papiery firmowe, benery zewnętrzne etc.  Vicoli to Studio Graficzne pełne nieszablonowych pomysłów, które pomagają wybić się ponad przeciętność. Bądź odważny, pozwól sobie na oryginalność. Wyróżnij się wśród konkurencji i zasmakuj sukcesu! Firmę wyróżnia wysoka jakość usług, indywidualne i rzetelne podejście do Klienta. 


Współpracujemy z Pracownią Hobbystyczną - Zrób To Sam TV, która dwa razy w miesiącu (sobota, niedziela) emituje swoje programy w Telewizji Kablowej Kołobrzeg. "Pracownia hobbystyczna Zrób to Sam". powstała z myślą o lubiących zajęcia artystyczne i eksperymenty dekoracyjne oraz użytkowe. Portal mamycel.pl jest głównym partnerem Pracowni.  


Nasze inicjatywy,konkursy i wydarzenia wspiera RadioAktywne.com. Internetowa stacja radiowa nadająca NON-STOP. Radioaktywne.com - najlepsza muzyka, konkursy, nagrody, audycje Live...


Telewizja internetowa z każdego regionu kraju! Wydarzenia, informacje, sport, reklama, a także najświeższe informacje z Polski i całego świata! 


lovekrakow.pl to krakowski portal społecznościowy, znajdziesz tutaj informacje i aktualności z Krakowa, publicystykę, wydarzenia i imprezy, dowiesz się o fajnych i ciekawych miejscach w naszym mieście - knajpy, puby, restauracje, kluby i instytucje kulturalne!


Małopolski Portal Informacyjny - najświeższe informacje.


Krakowski serwis ogłoszeniowy krakusik.pl - znajdziesz tu oferty pracy w Krakowie, nieruchomości do wynajęcia i na sprzedaż, ogłoszenia motoryzacyjne, usługi firm i inne ogłoszenia. Serwis jest darmowy zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Serdecznie zapraszamy do dodawania bezpłatnych ogłoszeń do naszego serwisu dotyczących Gdańska i najbliższych okolic oraz województwa małopolskiego. 


Rodzinny-krakow.pl - portal informacyjny dla dzieci i rodziców.


Celem portalu wKrakowie.pl jest rozpowszechnianie informacji dotyczących aktualności z życia miasta. Serwis prezentuje informacje o nadchodzących wydarzeniach, piszemy o ciekawych ludziach, miejscach, wystawach, koncertach i wydarzeniach sportowych. 


Tv Culture prezentuje wszelkich artystów i pasjonatów. Jest jedynym w swoim rodzaju portalem kulturalnym Polonii na całym świecie, mającym na celu poznawanie, i integrowanie się ze sobą środowisk polonijnych.


Ewa i Piotr Krajewscy -polscy projektanci mody. Markę zaczęli tworzyć w 2003 roku. Zgrany duet, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Zachwycają swoimi projektami i szokują opiniami, Specjalizują się w projektowaniu Sukien wieczorowych , ich projekty słyną z bardzo odważnych i nie typowych fasonów i materiałów, projektują kreacje podkreślające urodę każdej kobiety, pragną aby każda kobieta czuła się w ich kreacjach kobieco wyjątkowo i oryginalnie. 


Touché Magazine - jedyne takie czasopismo w sieci. Mistrzowie lekkiego pióra, artyści obiektywu. Subtelnie o życiu, pikantnie o mężczyznach - jednak dalece od zbędnego feminizmu. Publicystyka, kultura, psychologia, fashion. Dla kobiet i o kobietach takich jak Ty - femme nie znaczy przecież fatale!


Spółdzielnia Socjalna Republika Marzeń Fundacji Anny Dymnej powstała w listopadzie 2010 roku. Jej inicjatorem była Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, która została założona przez aktorkę Annę Dymną. Głównym celem „Republiki Marzeń” jest promocja twórczości osób niepełnosprawnych.


Pasart.pl to jedyny e-sklep w branży hand made, który został wielokrotnie doceniony i wyróżniony w raportach największych opiniotwórczych gazet oraz portali internetowych. Współpracuje z trendsetterami w branży, którzy śledzą modowe nowinki.


Fundacja Szansa Dzieciom działa w zakresie realizacji programów usamodzielnienia dla młodzieży przygotowującej się do opuszczenia placówek opiekuńczo – wychowawczych, opieki nad ludźmi starszymi jak również rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych ruchowo. 


Portal myludzie.pl skierowany jest do osób w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach, ludzi spragnionych informacji, interesujących się otoczeniem, chcących nawiązywać nowe znajomości, integrować się z innymi ludźmi oraz uczestniczyć w życiu swojego miasta. 


Ustronny Babiniec - miejsce spotkań twórczych kobiet z całego kraju! To zacisze pełne kobiecych zachcianek, pasji i przyjemności. Niezależna pracownia artystyczna gotowa na indywidualne zamówienia, warsztaty hobbystyczne na miejscu, warsztaty w plenerze, pokazy rękodzieła i wypoczynek z rękodziełem.


www.dooperelle.pl oferuje biżuterię artystyczną i szeroko pojęte rękodzieło. W sklepie prezentowane są wyselekcjonowane prace polskich projektantów-hobbystów i profesjonalnych pracowni rękodzieła. Są to prace wykonane w różnych technikach i z różnych materiałów, wyłącznie autorskie projekty, m.in. artystyczne kolczyki, ręcznie robione broszki, folkowe korale czy torby z filcu. Zapraszamy! 


Magdalena Ulbin z wykształcenia pedagog opiekuńczo - prewencyjny oraz magister pedagogiki resocjalizacyjnej. Na co dzień także fotomodelka, redaktorka, dziennikarka, zastępca redaktora naczelnego, opiekunka praktykantów i wolontariuszka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że porusza się na wózku inwalidzkim. Na swojej drodze napotyka wielokrotnie różnego rodzaju przeszkody i nie są to jedynie bariery architektoniczne, ale również bariery w ludzkich umysłach.  


Strona ,,Zbigniew Kiełb i jego pasje” jest nie tylko podsumowaniem dotychczasowej działalności naukowej i edukacyjno-patriotycznej Pana  Zbigniewa, ale przede wszystkim miejscem, w którym będzie  mógł się dzielić z wszystkim swoimi pasjami.  To już nie tylko historia ojczysta, ale również numizmatyka, heraldyka, falerystyka, zabytki, biografistyka, fotografia, kolarstwo połączone ze zwiedzaniem ciekawych zabytków i wiele innych… 


Katalog Artystyczny jest narzędziem umożliwiającym tworzenie i promowanie wizerunku artysty oraz ludzi z show-biznesu w sieci. Informuje o ważnych wydarzeniach kulturalnych, pomaga artystom w promocji i w rozwoju ich kariery. Umożliwia zdobycie darmowego wstępu na imprezy i innych bonusów.


Działające w Krakowie od ponad 35 lat Centrum Kultury "Rotunda" wyróżnia niezwykła atmosfera, płynąca nie tylko z zaangażowania czy profesjonalnego działania, ale i radości tworzenia. Efektem tej niecodziennej mieszanki są międzynarodowe i ogólnopolskie festiwale, odbywające się w Rotundzie i w większości przez nią organizowane.


Strona pomagamy.dbv.pl otwarta jest od dnia 20 sierpnia 2010 roku. Na dzień dzisiejszy, ma ponad 250 apeli dzieci i 54 osób dorosłych, które każdego dnia zmagają się z ciężkimi chorobami. Te liczby niestety rosną z każdym dniem. Choroby te odebrały bezpowrotnie radość i dzieciństwo a także marzenia. Dlatego nie bądźmy obojętni na krzywdę drugiego człowieka…


Leidiz Magazine oferuje kulturę w międzynarodowym wydaniu. Główny celem bloga jest promocja kultury emigracyjnej. 


Portal społeczno-informacyjny www.zrobmy-to-razem.pl dedykowany osobom niepełnosprawnym, ich rodzinom, przyjaciołom i znajomym. Twórcami portalu są niepełnosprawni pracownicy Fundacji Wsparcia Osób Niepełnosprawnych Shamrock.


 Chcesz pomóc nam promować nasz serwis i naszych użytkowników?  Zamieść jeden z naszych banerów na swojej stronie!

Banery reklamowe znajdziecie na stronie naszego portalu w zakładce banery.