Spotkanie z cyklu "Pasja sposobem na życie" - edycja III

Data dodania: 2013-10-09
Dodane przez: mamycel.pl

Typ: WYDARZENIA → Inne

Adres: Kraków (Kraków-Podgórze) 30-638 Czarnogórska

Adres e-mail: kontakt@mamycel.pl

Cena: 30 zł

Portal mamycel.pl oraz Małopolanki tworzą… mają zaszczyt zaprosić na III edycję spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie”.

Uwaga! Ze względu na duże zainteresowanie naszym sobotnim spotkaniem, podjęłyśmy decyzję o zmianie sali na większą. Bardzo przepraszamy za zamieszanie oraz wynikłe z tego powodu utrudnienia. 

Nowy adres spotkania to:

Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7,
ul. Czarnogórska 14, 30-638 Kraków

Start: godzina: 11.00 - Koniec: 16.00 

To już kolejna edycja pełna twórczych inspiracji, przepełniona pasją oraz ludźmi dla których pasja stała się nieodłącznym elementem życia. Tego nie można przegapić!


Główna ideą spotkań jest promowanie wyjątkowych osobowości oraz ich osiągnięć, a także pokazanie innym, że życie stanie się o wiele lepsze, jeśli znajdziemy w sobie pokłady siły, odpowiednie zajęcie, postawimy sobie cel i będziemy robić w życiu coś wartościowego.

Dołącz do nas! Przyjdź na spotkanie! Może i ty odkryjesz tam swoją pasję, odnajdziesz inspirację? Cykl „Pasja sposobem na życie” może okazać się idealnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu, rozwijanie własnej kreatywności i poznanie ciekawych ludzi, którzy mogą zmobilizować do działania i zmienić nasz sposób patrzenia na rzeczywistość.

W programie:

- Dajcie się porwać na wycieczkę do Islandii… do kraju pełnego malowniczych wiosek, wulkanów, gejzerów i gorących źródeł! W pierwszej części spotkania gość specjalny podróżniczka oraz fotograf - Klaudia Kot zabierze nas w wirtualną podróż przez Islandię (slajdowisko). Zobaczymy zalążek islandzkiej cywilizacji… kadry z życia ludzi, miast i miasteczek, poznamy ciekawostki i praktyczne porady podróżnika oraz dowiemy się , które miejsca warto odwiedzić….

- Kolejnym punktem programu będą przydatne dla każdego warsztaty z podstaw fotografii rękodzieła. Będzie niezwykle kreatywnie i twórczo. Każda osoba biorąca udział w warsztatach będzie miała okazję pod okiem specjalistki, fotograf Anity Grzesikowskiej wykonać samodzielnie zdjęcie swoich prac. Będzie możliwość nie tylko do prezentacji swoich prac i ukazania ich na fotografii…. usłyszymy również wiele cennych wskazówek, a przede wszystkim nauczymy się jak za pomocą zdjęcia ukazać piękno przedmiotu. Zachęcamy wszystkie uczestniczki spotkania do przyniesienia przedmiotów wykonanych własnoręcznie. Wykonane przez Was zdjęcia poddane zostaną profesjonalnej obróbce przez fotografa. Dodatkową atrakcją i niespodzianką będą zdjęcia portretowe czyli „Pasja w obiektywie – ja i moja pasja”. Wszystkie osoby biorące udział w warsztatach otrzymają darmowe zdjęcie, które posłużyć będzie mogło potem jako wizytówka profilu/strony.

- W III części spotkania warsztaty decoupage czyli dwie godziny twórczego działania. Pod okiem Zuzy Senkara ozdobimy ramkę na zdjęcia oraz poznamy tajniki decoupage. Zuza nauczy nas zastosowania kraka jednoskładnikowego oraz pokaże jak w prosty sposób zrobić transfer.

Ponad to wiele innych atrakcji:
- pamiątkowe zdjęcia
- wystawa przedmiotów wykonanych techniką decoupage
- okazja do poznania inspirujących ludzi i nawiązywania cennych relacji
- w trakcie spotkania odbędzie się loteria, w której będzie można wygrać bardzo atrakcyjne i cenne nagrody!

Wstęp: tylko 30 zł!

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą, choć na chwile oderwać się od codziennych zajęć i oddać twórczej fantazji!

Zapisy i informacje: info@mamycel.pl

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Patroni medialni:

www.zrobcie-halas.pl 
www.podwawelski.pl
www.gogaga.pl
www.centrumrękodzieła.pl
www.zrobciehałas.pl
www.tvculture.pl
www.krakowie.pl
www.małopolskaonline.pl
www.dlastudenta.pl
www.portalpolski.pl
www.lrlr.pl
www.krakusik.pl
www.rodzinnykrakow.pl
www.srebrnaagrafka.pl
www.katalogartystyczny.pl
www.kulturatka.pl


Sponsorzy:

www.4handmade.pl
www.pasjadecoupage.pl
www.graart.krakow.pl
www.facebook.com/verha.jewelry
www.nietylkona.pl
www.vicoli.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy patronów medialnych, sponsorów oraz wszystkich którzy chcą zaprezentować się w ramach spotkań z cyklu " Pasja sposobem na życie". Zapraszamy również osoby, które chcą dzielić się swoimi pasjami - artystów, rękodzielników, każdego kto posiada ciekawą pasję. 

Oceń ogłoszenie