Magazyn TOUCHÉ świętował pierwsze urodziny

Data dodania:
Dodane przez:

Typ: WYDARZENIA → Sportowe, turystyczne

Adres:

Adres e-mail: brak

Strona WWW: http://www.touche.com.pl/

„Gdyby jutra nie było, moje drogie Panie, czekałoby nas wtedy rychłe zmartwychwstanie. Święty Piotr stojąc w bramie, liczyłby dusze, Pani Marta wchodząc pierwsza powiedziałaby TOUCHÉ!” – rapował wchodząc na scenę 20go grudnia w Oku Miasta Katowice konferansjer, Paweł Zaczyk w duecie z Natalią Sokólską. Dzień ten dla wielu osób był datą szczególnie ważną, nie z powodu zbliżającego się rychłego końca świata, ale wręcz przeciwnie - z pragnienia, by wspólny sukces miał swoją kontynuację w przyszłości. Magazyn TOUCHÉ (prowadzony przez StartUp Touché Press w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości), bo o nim mowa, świętował pierwsze urodziny działalności i istnienia w Sieci. Na imprezę jubileuszową mógł przybyć każdy, jednak goście, którym udało się dotrzeć najwcześniej, oprócz urodzinowych atrakcji mogli skosztować słodkich babeczek od Miss Cupcake, a także otrzymać przypinki TOUCHÉ i serię gadżetów ze Śląskiego Centrum Społeczeństwa Informacyjnego.

W programie, oprócz licznych konkursów i zabaw, w których wygrać można było m.in. bony na zabiegi do Studia Idylla w Zabrzu, nie zabrakło również gwiazdy wieczoru – zespołu Chilitoy. Charyzmatyczna wokalistka, Anita Wojciechowska, wraz z całym zespołem podniosła temperaturę na widowni i sprawiła, że publiczność, nawet ta nieśmiała, zjawiła się przy scenie i współuczestniczyła w śpiewaniu (do innych Anita podchodziła sama!).

Podczas afterparty prowadzonego przez występującego na scenie DJ’a Michała Kolata, uczestnicy imprezy mieli możliwość wypowiedzenia się do kamery czy też skorzystania z jedynej okazji zapozowania do zdjęcia z Muffingirl, wirtualną redaktor prowadzącą Fan Page TOUCHÉ, która na potrzeby Jubileuszu przybrała postać z krwi i kości.

Dla tych, którym udało się zostać do północy, Redakcja TOUCHÉ przygotowała małą, urodzinową niespodziankę – wielki tort, oczywiście z kawałkiem dla każdego gościa.

- Końca świata nie było, frekwencja dopisała, bawiliśmy się świetnie, więc czego chcieć więcej? – zapytała retorycznie jedna z redaktorek TOUCHÉ, pomagających przy organizacji jubileuszu, tuż po zakończonej imprezie. Chcieć więcej byłoby zbyt zachłannie, ale z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, zawsze można wypowiedzieć kilka życzeń. Dlatego też w imieniu Redakcji pokuszę się o jedno, nieraz wypowiadane 20 grudnia w Oku Miasta: zdmuchnąć wspólnie kolejną świeczkę.

Marta Lower

Fot: A.Kozub, R.Kwaśniak (Karamell Studio) 

 

Oceń ogłoszenie