Konkurs Miss Polonii Świata Internetu

Data dodania: 2013-02-26
Dodane przez:

Typ: WYDARZENIA → Sportowe, turystyczne

Adres:

Adres e-mail: kontakt@tvculture.pl

Strona WWW: http://www.tvculture.pl/miss.html

Pomysłodawcą konkursu Miss Polonii Świata Internetu jest zajmująca się integracją środowisk polonijnych i promowaniem polskiej kultury na świecie Telewizja Polonijna TV Culture. Portal mamycel.pl miał przyjemność objąć patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Głównym celem przyświecającym organizatorom projektu jest stworzenie kandydatkom szansy na udział w ciekawym, będącym źródłem rozrywki i nowych doświadczeń przedsięwzięciu oraz umożliwienie im zaprezentowania siebie (urody , pasji, umiejętności) i zdobycia atrakcyjnej nagrody, którą jest 7 - dniowy pobyt dla dwóch osób w Książęcej Bażantarni w Pszczynie - Porębie w Apartamencie Perłowym.

 Ta nagroda będzie do wykorzystania jako voucher przez cały rok. Oprócz tego, w czasie pobytu Naszej Miss Studio Fotografii Artystycznej wykona profesjonalną sesję fotograficzną, oraz zarejestruje film promujący Miss Polonii Świata Internetu. Będzie on pokazany w wielu zaprzyjaźnionych mediach na świecie. Gwarantujemy świetną zabawę z dreszczykiem emocji towarzyszącym wyborom tej najpiękniejszej. W naszym konkursie mogą wziąć udział kandydatki pochodzenia polskiego mieszkające w jakimkolwiek zakątku świata.

 Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przysłanie własnej prezentacji na filmie (mogą być również zdjęcia). Przykład takiej prezentacji jest zamieszczony na stronie TV Culture. Film nie musi być profesjonalny, wystarczy że internauci będą mogli na jego podstawie oceniać kandydatki oddając głosy (każdy tylko jeden). Głosowanie będzie się odbywało za pomocą Facebooka poprzez kliknięcie przycisku "Lubię to" żeby wyeliminować "nieprawdziwość" głosowania. Tym sposobem można głosować na dwie kandydatki lub więcej, ale na jedną tylko raz. Rywalizacja o tytuł Miss Polonii Świata Internetu już się rozpoczęła.

Czekamy na kolejne filmy i zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie dobrą zabawę! Więcej informacji znajdziecie na stronie Organizatora konkursu!

Oceń ogłoszenie