I Toruński konkurs Fotografii

Data dodania:
Dodane przez:

Typ: WYDARZENIA → Sportowe, turystyczne

Adres:

Adres e-mail: zarzycznylukasz@gmail.com

Strona WWW: http://www.facebook.com/events/136176006522796/

Chcesz zostać najlepszym fotografem, modelem lub modelką? Chcesz pojawić się w wielu gazetach modowych i nie tylko? Pokaż nam swoje prace! 

Do 24 sierpnia do godziny 23:59 można przesyłać zdjęcia na I Toruński Konkurs Fotografii. Organizatorem konkursu jest  Łukasz Zarzyczny. W jury zasiądą między innymi  Lidia Skuza - fotograf z firmy fotograficznej Newcolors w Warszawie,  która wystąpi w roli przewodniczącej, finalistka Top Model Anna Bałon, Ilona Adamska redaktor naczelna pisma Imperium Kobiet oraz Paweł Biarda fotograf, znawca art. ze studia fotograficznego BiN w Toruniu. 

Pierwszy dzień Konkursu odbędzie się 31 sierpnia w Pokoju z Kuchnią, w CSW o godz. 15:15. Zakończenie, również w Centrum Sztuki Współczesnej - 7 września o 15:15. 

Konkurs skierowany jest do osób w wieku od 16 do 26 lat. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać od jednego do trzech zdjęć o dowolnej tematyce. Osoby, które chcą zostać modelami, powinny nadesłać fotografie, na których widać twarz oraz całą sylwetkę. Wyniki konkursu opublikowane zostaną 26 sierpnia, do północy na profilu Konkursu znajdującym się na Facebooku. Zgłoszenia można nadsyłać na adres: zarzycznylukasz@gmail.com. W treści należy wpisać: konkurs z dopiskiem model, modelka lub fotograf. 

Najlepsi będą mogli zobaczyć swoje pace w galerii „Plaza" podczas specjalnie zorganizowanej wystawy. Uczestników którzy wybrani zostaną do udziału w Konkursie, obowiązywać będzie regulamin, który dostępny jest na Facebooku >>

 

Oceń ogłoszenie