Ekipa

Redakcja


Beata Marszałek - Właścicielka portalu/ Redaktor naczelna

Założycielka portalu społecznościowego dla ludzi z pasją MemyCel.pl. Współautorka bloga Małopolanki tworzą... Organizatorka twórczych spotkań z cyklu "Pasja sposobem na życie". Miłośniczka rękodzieła, grafiki komputerowej i fotografii. Aktywnie wspiera i pomaga ludziom z pasją. Prywatnie mama piętnastoletniego Kuby i siedmioletniej Wiktorii.

 MamyCel.pl  Forum  Fanpage  E-mail: kontakt@mamycel.pl, reklama@mamycel.pl 

Magdalena Ulbin - Zastępca redaktor naczelnej

"Pasjonatka dziennikarstwa i fotomodelingu. Kocha poznawać psychologiczne aspekty ludzkiego umysłu. Aranżuje wnętrza, bawi się kolorami, fakturami i detalami. Nie jest jej obce kreowanie wizerunku w biznesie. Chętnie pomaga innym. Zwłaszcza niepełnosprawnym dzieciom."

MamyCel.pl  Facebook  E-mail: m.ulbin@mamycel.pl 

Julita Dusza - Reklama i promocja

Studiuje architekturę krajobrazu, kocha muzykę, gra na instrumentach, śpiewa, rysuje, uwielbia górskie wędrówki i nigdy nie stoi w miejscu, bo uważa, że rozwój osobisty to podstawa. Jest także ogromną pasjonatką masy plastycznej Fimo. Jej prace można obejrzeć na facebook’owym fanpage’u Twórczo Z Duszą.

 Facebook

Paweł Wawrzeło - Reklama i promocja

Znaczną część Jego życia wypełnia muzyka. Dusza Pawła codziennie wygrywa inne nuty, a na co dzień rozkoszuje się dźwiękami płynącymi z fletni i keyboarda. Uwielbia informatykę i grafikę komputerową. Angażuje się w projekty związane z wizualizacją i prezentacją multimedialną. Dodatkowo pasjonuje się historią, a w szczególności mitologią. 

 MamyCel.pl   E-mail: reklama@mamycel.pl 

Iwona Dudziak - Koordynator do spraw organizacji wydarzeń

Założycielka nieformalnej grupy Małopolanki tworzą.... Współorganizatorka spotkań z cyklu "Pasja sposobem na życie". Z pasją zajmuję się rękodziełem. Jej prace można obejrzeć na blogu Kuźnia Upominków. Prywatnie mama i żona.

 MamyCel.pl  Forum  E-mail: info@mamycel.pl 

Tomasz Strumiński - Forum

Współtwróca studia fotograficzno-dekoratorskiego. Pasjonat fotografii przyrodniczej i architektonicznej. Laureat kilku konkursów fotograficznych i graficznych. Altruista z chwilowymi objawami anarchizmu. Nie ogląda telewizji. Pasjonat motocykli. Zwłaszcza retro. W wolnym czasie czyta powieści kryminalne, ogląda mecze piłki nożnej lub tenisa ziemnego. 

 MamyCel.pl  Forum

Blanka Andruszko - Grafik

Pasjonatka swojego zawodu. Od kilku lat prowadzi własna firmę Vicoli.pl specjalizującej się w tworzeniu grafiki komputerowej oraz projektowaniu witryn internetowych. Prywatnie miłośniczka fotografii. Interesuje się filmem, turystyka i medycyną. 

 Fanpage  E-mail: grafik@vicoli.pl 

Anita Grzesikowska - Fotoreporterka

Wielka miłośniczka fotografii. Fotoreporterka w Lovekrakow.pl. Pasja zajmuje Jej całe dnie. Niemal nie rozstaje się z aparatem fotograficznym. Na co dzień robi dziesiątki zdjęć. Fotografuje wszystko to, co ją zachwyci i zawsze stara się pokazać innym to, co piękne i nieosiągalne. Specjalizuje się w fotografii rodzinnej, ślubnej i dziecięcej. 

 Fanpage 

  

Dołącz do ekipy mamycel.pl! Zapraszamy do współpracy!

Chcesz zaistnieć w sieci i wypromować swoją działalność, stronę www, bloga?  Lubisz pisać i chcesz publikować na mamycel.pl własne artykuły, wywiady, poradniki czy tutoriale? Chcesz dzielić się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem? Dołącz do nas już dziś!

Oferujemy atrakcyjne miejsca reklamowe na portalu mamycel.pl oraz wydajemy zaświadczenia informujące o odbyciu praktyki w naszej redakcji. Ponadto najciekawsze artykuły będą wyróżnione spośród innych miedzy innymi na stronie głównej portalu oraz w mediach społecznościowych na naszych profilach na Facebooku oraz na NK. Napisz do nas już dziś by istalić szczegóły współpracy!

Kontakt: kontakt@mamycel.pl