Finał świątecznej akcji "Podziel się sercem podaruj Uśmiech" 2011.

su: Data utworzenia: 2012-01-02 12:29:27
Ostatnia aktualizacja: 2013-11-11 16:07:19
Kategoria: Od Redakcji
Autor: Redakcja MamyCel.pl
Zdjęcie niedostępne

Fundacja Szansa Dzieciom, która działa między innymi na rzecz osieroconych dzieci, wspólnie z woluntariuszami zorganizowała świąteczną akcję, która miała na celu podarowanie Podopiecznym Fundacji, czyli dzieciom z Domów Dziecka, prezentów gwiazdkowych – zabawek, ubrań, słodyczy itp. Dzięki wielkim sercom wielu wspaniałych ludzi – osób prywatnych, anonimowych, ekipie Mikołajów z całej Polski udało się zorganizować przepiękną Wigilię i rozdać dzieciom blisko 80 mikołajowych paczek.

Finał pierwszej edycji świątecznej akcji pod hasłem: "Podziel się sercem, podaruj Uśmiech" odbył się w poniedziałek, 19 grudnia w Domu Dziecka nr 1 w Warszawie. Na spotkaniu pojawili się znani projektanci mody - Piotr i Ewa Krajewscy, Weronika Marczuk, Małgorzata Kosik,  Karolina Nowakowska, Katarzyna Wiercińska Caren & Piotr Kowalicki, Marcin Mielewski, Maciek Kozłowski, Ilona Adamska z IK Magazine oraz Ekipa ITV.Nie zabrakło również ekipy mamycel.pl. Na spotkaniu towarzyszyli nam między innymi użytkownicy naszego serwisu Anna Krućko, Rafał Marczak ( Artystyczny Ołówek) i  Agnieszka Bartecka, którzy swoją pasją, pracą i wrażliwością dzielą się z innymi ludźmi!  

  

Akcję od samego początku wspierali: Telewizji ITV, IK Magazine, Endorfina Foksal, Nasza Wspólna Pasja Rękodzieło, Pasja Sposobem Na Życie - mamycel.pl, Blaszczykfilm, Restauracja Kawiarnia Mokotowska 22, Joost Agency, Attraction Paris, Księgowy.com, Newcolors, Net PR, Style You, M'ART (Music Art), Artystyczny Ołówek, Wedding Room, oraz Ania i Paulinka (użytkowniczki portalu mamycel.pl), które ufundowały biżuterię dla dzieci z Domu Dziecka. 

 

O dobrą zabawę i uśmiech dzieci zadbał znany z programu "Mam Talent" iluzjonista Maciek Kozłowski, który od samego początku zdobył serca dzieci. Dzieciaki były bardzo podekscytowane występem iluzjonisty, zadawały mnóstwo istotnych pytań na które Pan Maciej z anielską cierpliwością udzielał odpowiedzi.

 

 

O świąteczny nastrój zadbali wspaniali artyści CAREN - Katarzyna Wiercińska i Piotr Kowalicki. Caren – Wokalistka, autorka tekstów, tancerka. Finalistka takich programów jak: Szansa na Sukces, Zostań Gwiazdą, Konkursu im. Agnieszki Osieckiej. Grała i nagrywała z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej.  Od kilku lat na stałe związana zawodowo z kompozytorem Piotrem Pawłem Kowalickim, z którym zrealizowała trzy projekty płytowe.

 

Piotr Kowalicki - muzyk i kompozytor, wokalista, aranżer i piszący teksty poeta. Udziela  się jako dziennikarz muzyczny piszący o kulturze i sztuce na różnych portalach. Prywatnie jest fanem dobra i miłości, uśmiechu i radości…  

 

To był dzień pełen radości i wzruszeń nie tylko dla Podopiecznych Fundacji ale także dla wszystkich, którzy się tam zgromadzili. Towarzyszyła nam cudowna świąteczna atmosfera, dzieci pełne radości i wspaniali ludzie!

Zachęcamy do wsparcia Działań Fundacji Szansa Dzieciom. Ty także możesz pomóc! Podopieczni Fundacji nadal czekają na naszą pomoc. Nieśmy więc radość każdego dnia! 

 

Zdjęcia wykonał fotograf P. Michałowski. Wszystkie zdjęcia są własnością autora i Fundacji Szansa Dzieciom. Zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania bez zgody autorów.

 

 

Inne artykuły użytkownika

Premiera designerskich...

2016-08-04 13:55:31

Największy polski showroom poświęcony meblom i dekoracjom vintage, Patyna.pl, połączył... więcej

Międzynarodowy Dzień...

2016-06-21 17:49:01

18 czerwca w Bochni odbył się Międzynarodowy Dzień Publicznego Dziergania. więcej

Mayday 2 – najzabawniejsza...

2016-06-16 21:00:25

"Mayday 2”, czyli jak w 120 minut umrzeć ze śmiechu... i przeżyć. więcej

Mayday2 - lepszy niż kabaret!

2016-05-08 14:22:29

Światowy Hit Ruszył w Polskę ! Lepszy niż kabaret! więcej
Inne artykuły

„Koncentrując się na...

2017-04-23 12:42:43

Małgorzata Mika – dziewczyna, którą poznałam w czasie studiów. Interesuje się literaturą... więcej

„Hello, my Blue Diary” –...

2017-04-23 12:33:27

Jej wiersze z pewnością poruszą do głębi każdego człowieka. Pełno w nich smutki i... więcej

Pan od pędzla – rozmowa z...

2017-04-23 12:18:14

Paweł Majerczyk – mówi o sobie Pan Charlie. Zaczął, jak każdy, od bloga modowego i kanału... więcej

„Nie mówię...

2017-04-23 12:10:59

Martyna Kowalczyk – absolwentka ASP. Rysuje komiksy, maluje, gra na basie. Prowadzi bloga z... więcej
Oceń artykuł
Reklama