Ruszył długo oczekiwany nowy portal społecznościowy mamycel.pl.

su: Data utworzenia: 2011-08-20 01:07:39
Ostatnia aktualizacja: 2013-11-11 08:27:29
Kategoria: Od Redakcji
Tagi: portal, pasja, mamycel, talent, artyści
Autor: Redakcja MamyCel.pl
Zdjęcie niedostępne

,,Warto spotykać w życiu ludzi z pasją. Pasją, która nie tylko inspiruje, ale również pomaga żyć, czyniąc to nasze życie o wiele ciekawszym doświadczeniem". Zbigniew Kiełb

 

 

 

 

Po  wielu miesiącach intensywnych przygotowań i ciężkiej pracy z dniem 20 sierpnia 2011r. z ogromną przyjemnością oddajemy w Wasze ręce nowy portal społecznościowy  mamycel.pl.  

Czym jest mamycel.pl?  

Serwis  mamycel.pl jest  tematycznym portalem, skierowanym do ludzi pomysłowych, którzy posiadają uzdolnienia, pasje, jak również tych, którzy jeszcze ich w sobie nie odnaleźli. Portal ma wspomagać rozwój ludzi kreatywnych i utalentowanych, a także dawać inspiracje osobom szukającym natchnienia w interesującym ich rodzaju aktywności. Głównym założeniem serwisu jest wsparcie oraz promocja twórczości  osób  utalentowanych a w szczególności osób znajdujących się w trudnej sytuacji na rynku pracy - bezrobotnych i rozpoczynających swój własny, często mały biznes. Dzięki promocji talentów użytkowników portalu, długofalowym efektem jego działania powinno być ogólne przekonanie, że do sukcesu nie jest potrzebne tylko dobre wykształcenie i znaczne fundusze, ale także dobrze wykorzystany i wypromowany talent.  

Naszym zdaniem każdy człowiek ma w sobie wartość. Każdy człowiek ma w sobie pasje, marzenia i cele, które czynią go wartościowym i wyjątkowym. Dlatego zapraszamy do nas Wszystkich niezależnie od wieku, płci, wykształcenia, doświadczenia, niezależnie od Waszych zainteresowań, pasji i posiadanych talentów. Szukamy ludzi pomysłowych, którzy posiadają uzdolnienia, jak również tych, którzy jeszcze ich w sobie nie odnaleźli. Wasze życie będzie o wiele lepsze, jeśli znajdziecie sobie odpowiednie zajęcie, postawicie sobie cel i bedziecie robić coś wartościowego.

Ufamy, ze wzbudzimy w was pokłady energii, siły i wiary we własne możliwości. Wspierajcie innych, motywujcie, zachęcajcie do działania. Niech naszym i Waszym celem stanie się chęć niesienia pomocy i wsparcia wszystkim pasjonatom i nieodkrytym talentom.  

Mamy  zamiar przekonać Was, że warto inwestować w siebie,  rozwijać swój potencjał. Warto wyznaczać sobie cele, doskonalić swoje umiejętności i pasje, realizować siebie i swoje marzenia. Dzięki doskonaleniu swoich mocnych stron i wykorzystaniu naturalnych zdolności, możemy osiągnąć sukces i robić w życiu to, co sprawia nam radość. Nie wolno marnować nam tego, co posiadamy najcenniejszego, ponieważ nigdy nie wiemy, co przyniesie nam los i kiedy będziemy mogli skorzystać z naszych umiejętności, talentu, pasji, nauki, itp. Pasja daje ogromną motywację, chęć do zgłębiania tematu i rozwijania swoich umiejętności. Często nie zdajemy  sobie  sprawy jaki drzemie w nas potencjał i to my sami się ograniczamy. A przecież to od nas samych zależy jaką drogą życia pójdziemy i dokąd dojdziemy.

Celem portalu jest ró wnież dotarcie do  artystów, instytucji, firm  oraz  wszystkich tych, którzy zechcą wspomagać nasze działania, a tym samym docenią  wartość i twórczość wyjątkowych, utalentowanych ludzi. Nie pozwólmy, aby twórczość  tak wielu  kreatywnych i ambitnych ludzi  nigdy nie ujrzała światła dziennego! Przecież to nasze dziedzictwo narodowe i nasza duma. Wspierajmy więc, promujmy, zachęcajmy do działania.  Specjalnie dlatego w serwisie przygotowany został specjalny dział, baza miejsc szkoleniowych, gdzie będzie można  zaprezentować  swoją firmę, Klub  i swoje usługi wszystkim innym użytkownikom platformy. Dział „miejsca szkoleniowe” został przygotowany z myślą o udostępnianiu wszystkim zainteresowanym informacji na temat możliwości kształcenia i rozwoju umiejętności, które pomogą osiągnąć cele zawodowe. 

Gorąco wierzymy , że do naszej akcji przyłączą się  różnego rodzaju instytucje, Centra Kultury,  Szkoły, Kluby i  stowarzyszenia, które od lat wspierają  ludzi na drodze odkrywania pasji, talentów oraz  indywidualnych umiejętności. Zapraszamy wszystkich internautów do zapoznania się z naszym serwisem.  Liczymy na to, że portal mamycel.pl  stanie się dla Was źródłem inspiracji, że przypadnie Wam do gustu i często będziecie nas odwiedzać.  Zapraszamy więc do wspólnego odnalezienia drogi, do ciekawego i szczęśliwego życia z pasją!

 

Życzymy Wszystkim dużo pasji i  wiary we własne możliwości!
Pozdrawiamy  serdecznie
Redakcja serwisu mamycel.pl

 

 

Inne artykuły użytkownika

Pożegnanie

2017-06-26 10:45:52

Szanowni Przyjaciele i Użytkownicy portalu mamycel.pl więcej

Premiera designerskich...

2016-08-04 13:55:31

Największy polski showroom poświęcony meblom i dekoracjom vintage, Patyna.pl, połączył... więcej

Międzynarodowy Dzień...

2016-06-21 17:49:01

18 czerwca w Bochni odbył się Międzynarodowy Dzień Publicznego Dziergania. więcej

Mayday 2 – najzabawniejsza...

2016-06-16 21:00:25

"Mayday 2”, czyli jak w 120 minut umrzeć ze śmiechu... i przeżyć. więcej
Inne artykuły

„Koncentrując się na...

2017-04-23 12:42:43

Małgorzata Mika – dziewczyna, którą poznałam w czasie studiów. Interesuje się literaturą... więcej

„Hello, my Blue Diary” –...

2017-04-23 12:33:27

Jej wiersze z pewnością poruszą do głębi każdego człowieka. Pełno w nich smutki i... więcej

Pan od pędzla – rozmowa z...

2017-04-23 12:18:14

Paweł Majerczyk – mówi o sobie Pan Charlie. Zaczął, jak każdy, od bloga modowego i kanału... więcej

„Nie mówię...

2017-04-23 12:10:59

Martyna Kowalczyk – absolwentka ASP. Rysuje komiksy, maluje, gra na basie. Prowadzi bloga z... więcej
Oceń artykuł
Reklama